Heavy Lift Service

Profesjonalnie zadbamy o Twój ładunek

Witamy na stronie internetowej firmy HEAVY LIFT SERVICE Sp. z o.o. specjalizującej się w zakresie usług związanych z przeładunkiem i przemieszczaniem ładunków ponadgabarytowych oraz sztuk ciężkich. Naszą firmę tworzą kompetentni pracownicy, z pełnym zaangażowaniem wypełniający wykonywaną pracę. Działamy w portach oraz stoczniach na terenie Polski i Europy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wszelkie prace nam zlecone zostaną solidnie i terminowo wykonane.

foto

Realizujemy również prace stosownie do życzeń zleceniodawcy w podwyższonym standardzie, z uwzględnieniem technologii zachodnich. Nasze usługi wykonujemy również tam, gdzie tradycyjny sposób przeładunku z użyciem dźwigów jest niemożliwy lub w znacznym stopniu utrudniony. Profesjonalnie dbamy o ładunek, bezpiecznie mocując go na statku, w kontenerze czy innym środku transportu. Również poza terenem portów świadczymy usługi przeładunku sztuk ciężkich. Belki do przesuwu oraz ślizgi do przesuwu pozwalają na przemieszczanie ładunków o wadze do 600t. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia ściąganie z wagonów, samochodów, naczep modułowych oraz innych środków transportu kołowego ładunków o wadze do 250t.

Ponadto posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie gwarantuje polisa zawarta w PZU S.A. na wartość 1 mln EURO, zasięg terytorialny obejmuje teren Polski oraz kraje członkowskie Unii Europejskiej.

Firmę HEAVY LIFT SERVICE wyróżnia:

  • Długoletnia praktyka;
  • Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza.
  • Innowacyjne i nowoczesne metody przeładunków bez użycia dźwigu;
  • Wykorzystywanie wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu.

Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, możecie zobaczyć tam Państwo zdjęcia zrealizowanych przez naszą firmę projektów.

Specjalistyczny osprzęt

foto1Nasza firma dysponuje belkami podnoszącymi, belkami do przesuwu oraz ślizgami przesuwu, na których może być posadowiony ładunek o wadze do 300 ton. Za pomocą odpowiednich siłowników może on być również przesunięty na dowolną odległość.

Bez pomocy dźwigów ściągamy z wagonów, samochodów, naczep modułowych i innego transportu kołowego ładunki o wadze do 250 ton.

Nasze projekty

Copyrights © Heavy Lift Service Szczecin Port | Wykonanie strony: crazybeaver.net